
Лекальну блок №62 (D 1,5 м, 3К10.100)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лекальну блок №62 (D 1,5 м, 3К10.100)
Лекальну блок-це конструкційний елемент з залізобетону, який призначений для укладання ланок круглих бетонних труб і використовується як фундамент. Головними функціями блоку є рівномірний розподіл навантаження на грунт і запобігання від просідання системи пропуску води. Так само лекальну блок запобігає прокатування труби під час монтажу. Бетонні лекальні блоки виготовляються і бетону важких марок, завдяки чому витримують великі навантаження і мають тривалий термін експлуатації.
Доставляємо по всій території України!
| Найменування | Довжина (L), мм | Ширина (В), мм | Висота (Н),мм | Вага, т |
|---|---|---|---|---|
| ЛБ №4 | 2010 | 1190 | 430 | 1,9 |
| ЛБ №5 | 1500 | 1190 | 430 | 1,4 |
| ЛБ №6 | 2010 | 1390 | 480 | 2,4 |
| ЛБ №6а | 990 | 1390 | 480 | 1,2 |
| ЛБ №7 | 1500 | 1390 | 480 | 1,8 |
| ЛБ №8 | 2010 | 1600 | 520 | 2,9 |
| ЛБ №8а | 990 | 1600 | 520 | 1,45 |
| ЛБ №9 | 1500 | 1600 | 520 | 2,2 |
| ЛБ №62 | 2010 | 1680 | 540 | 3,1 |
| БФ 20.2 | 2000 | 1320 | 310 | 2,190 |
| БФ 20.5 | 1980 | 1880 | 590 | 3,600 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2010 мм |
| Марка виробу | ЛБ |
| Вага | 3.1 т |
| Висота | 540 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1680 мм |
| Вид залізобетонного виробу | Фундаментний блок |
- Ціна: від 16 073 ₴